נגישות

טל. 03-7522272אודותנו

חברת סמרט שרותי אורתודונטיה בע"מ החלה פעילותה בתחום האורתודונטיה (יישור-שיניים) בישראל בשנת 1999. חברת סמרט חדרה לשוק האורתודונטי בישראל כנציגה רשמית ובלעדית של חברת Rocky Mountain Orthodontics Inc., שהינה חברה אמריקאית מהגדולות והמשפיעות בתחום האורתודונטי העולמי ולאחר זמן קצר החלה חברת סמרט בייצוג חברות אמריקאיות נוספות Glenroe Inc. ו- G&H, המובילות גם הן בשוק האורתודונטי העולמי.

המוצרים והשירותים של חברת סמרט מאורגנים ב-3 קטגוריות אשר מייצגות את המילה האחרונה בתחום הטיפול, הפיתוח והמחקר האורתודונטי:

  • מגוון רחב של מוצרים אורתודונטים
  • שרותי הדמיה ואבחון אורתודונטי
  • כנסים וקורסים בתחום האורתודונטיה

 כל מוצרי חברת סמרט ושרותיה הינם בעלי אשור FDA וכן CE, דבר המבטיח מוצרים ושירותים איכותיים ובטיחותיים.

חברת סמרט מתחייבת לספק את הציוד המתקדם ביותר והמודרני הקיים כיום בשוק האורתודונטי. מעמדה המוביל של חברת סמרט מתבסס בעיקר על שאיפתה לחידושים טכנולוגים והספקת מוצרים מאיכות מעולה. כל זאת בשילוב כוח עבודה מיומן ומקצועי מאפשר לנו לספק מוצרים ושירותים הנותנים לקהל לקוחותינו את היתרון הנחוץ לצרכיהם בזמן ההווה ועתיד.

בסביבה המסחרית התחרותית מאד של ימינו, דרושה חברה מדהימה באמת כדי לייחד את המוצרים והשירותים שהיא מציעה מן המוצרים והשירותים שמציעים מתחריה בשוק. כאן בחברת סמרט, הצבנו סטנדרטים מובילים בענף לשירות לקוחות ולמהימנות שרשרת האספקה. אנו מעסיקים אנשים מאד מקצועיים ומעודדים גמישות מסחרית. באופן זה אנו מבטיחים אספקת פתרונות יצירתיים לכל לקוחותינו.

כספקית מובילה של מוצרים ושירותים אורתודונטים, צברה חברת סמרט מוניטין רב וקהל לקוחות נאמן בעיקר בזכות אמינותה, יעילותה ומיומנותיה, המהווים חלק מההכשרה המקצועית של עובדיה וכן בשל מדיניות החברה להעמיד לרשות לקוחותיה את מכלול היתרונות הנובעים מעוצמתה וגודלה של החברה.

אנו בחברת סמרט משמרים את שלושת העקרונות שהובילו אותנו להצלחה:

  • שירות לקוחות יעיל ואמין.
  • חידושים טכנולוגים
  • קשר הדוק ואמיץ עם קהל לקוחותינו.

כיום חברת סמרט הינה החברה המובילה בתחום יישור השינים. אנו מייבאים ומספקים מוצרים ושירותים למומחים, רופאי-שיניים, אוניברסיטאות, צה"ל, בתי חולים, מכוני רנטגן ומרפאות שיניים פרטיות וציבוריות.

בחברת סמרט רואים את המוצר והשירות כחלק מעתיד לקוחותינו ולצורך זאת אנו מבטיחים את איכות המוצר והשרות ואת העובדים המקצועיים.

אנו מקדישים עצמנו לסיפוק הדרישות המקצועיות של קהל לקוחותינו, שכן לנו חשובה הצלחתם!


סמרט שרותי אורתודונטיה בע"מכתובת: הברזל 11 רמת החייל ת"א, קומה 7 • טל. 03-7522272 • פקס. 03-7522273 • דוא"ל: info@orthosmart.co.il

האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים