נגישות

טל. 03-7522272שרותי אנליזה

חברת סמרט שרותי אורתודונטיה בע״מ הוקמה בשנת 1999 והחלה את פעילותה לראשונה כנציגה הבלעדית של חברת RMO בישראל.(Rocky Mountain Orthodontics Inc.)  חברת RMO הינה החברה האמריקאית הותיקה והגדולה ביותר בעולם האורתודונטיה, בעלת וותק בייצור מוצרים של יותר מ-85 שנה בתחום ושמקום מושבה בעיר דנבר, קולורדו ארה"ב. החברה מוכרת וידועה בזכות המוצרים האיכותיים והמובחרים ליישור שיניים שקנו לה מוניטין ושם כבוד בעולם האורתודונטיה,

הקטלוג של החברה מכיל יותר מ- 10,000 פריטים מסוגים שונים מתחום המכשור הקבוע והנייד המרוכזים בקטלוג עב כרס.
להורדת הקטלוג לחץ כאן

החברה תמיד הובילה למצויינות והיתה החלוצה ביצור ופיתוח יישור השיניים בשיטה הביופרוגרוסיב (השיטה הסגמנטלית) הידועה כדרך המדויקת והטובה ביותר בשליטה על הטיפול ותוצאותיו בכל המימדים עד להשגת התוצאה האידיאלית בהתאם לכל מקרה ומקרה באופן אינדיבידואלי.

חברת RMO היתה זו הראשונה להתייחס לנושא החיכוך המלווה את הטיפול האורתודונטי והראתה את הדרך הטובה ביותר כיצד להפוך את החיסרון ליתרון והחלה לפני כ-35 שנה ביצור ופיתוח של הסמך (ברקט) הראשון בעולם (סינרג׳י) המאפשר שליטה מלאה על החיכוך בכל מימד ובכל עוצמה עד לרמת חיכוך הנמוכה ביותר, ההמצאה תרמה להשגת תוצאות מצויינות של יישור השיניים במינימום של זמן טיפול ומכאן לפיתוחים נוספים שהתבססו על הקונספציה של אופטימיזציה של זמן מול תוצאת טיפול. הברקט סינרג׳י ממשיך גם היום להוביל ולאחרונה עבר שיפורים שממקמים אותו כמוצר הנמכר ביותר בחברה. ד״ר רוברט ריקטס,  אורתודונט ממציא וחוקר מהידועים והמפורסמים ביותר בעולם האורתודונטיה, פרופסור וראש המחלקה האורתודונטית במספר אוניברסיטאות בארה״ב, ליווה את חברת RMO במהלך כל העשורים האחרונים ועמד בראש מחלקת הפיתוחים והחידושים של החברה, תרומתו הרבה הביאה למגוון רחב של מוצרים חדשים וקונספציות טיפוליות חדשניות שתרמו לשיא חדש של מצויינות והשגים  של החברה שמיתגה אותה בראש הפירמידה של יצור ופיתוח מוצרים ביישור שיניים.

חברת RMO היא גם זו הראשונה שפיתחה יחד עם ד״ר ריקטס את האיבחון הממוחשב הראשון של הצילום הצפלומטרי, התוכנה הממוחשבת הראשונה והמדויקת נוצרה כאמצעי עזר נוסף עבור הרופא, באיבחון מלא של השיניים והלסתות, זיהוי ליקויים ספציפיים בשלושה המימדים כמו וכן גם חיזוי של הגדילה המתוכננת וכיוונה. כל זאת מאפשר לרופא לקבוע את הפרוגנוזה ובחירת תוכנית הטיפול המתאימה בכל מקרה באופן ספציפי. תוכנה זו שהתפתחה ברבות הימים מאפשרת כיום גם לקבל תוכנית טיפול מלאה, זהו המהווה אמצעי עזר נוסף, המסייע בבחירת תוכנית הטיפול המומלצת.

בנוסף לכך, חברת סמרט הינה נציגה בלעדית של חברת iROK ארה״ב, המוצר המהפכני ליישור שיניים שקוף ובלתי נראה, IROK, הדור החדש, ביישור שיניים הינו המהיר, המשתלם ביותר והטוב ביותר, כיום בשוק, עם הדמיה וירטואלית מלאה והתחייבות, לתוצאה בהתאם לתוכנית הטיפול שנקבעה מראש.
לאתר איירוק לחץ כאן

חברת סמרט מייצגת גם בנוסף חברות מובילות  נוספות מארה״ב המתמחות בתחום האורתודונטיה המכשור והציוד האורתודונטי. כל מוצרי האורתודונטיה של חברת סמרט ושרותיה הינם בעלי אישור FDA וכן CE, המוצרים נמצאים בשימוש באונברסיטאות, קופות החולים ובשוק הפרטי של האורתודונטים. 

 

 


סמרט שרותי אורתודונטיה בע"מכתובת: הברזל 11 רמת החייל ת"א, קומה 7 • טל. 03-7522272 • פקס. 03-7522273 • דוא"ל: info@orthosmart.co.il

האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים